ROZSVÍCENÍ STROMU 2010

Doba adventní je tady a s ní také tradiční rozsvěcování stromu u altánu v Pozlovicích, které se konalo 26.11.2010. Všechny děti pod vedením paní učitelek pilně nacvičovaly.
A vyplatilo se! Měli jsme velký úspěch. Básničky, písničky i scénky dětí z 1.,3.,a 4. ročníku se moc povedly!
Žáci 2. a 5.třídy oživili všem známou pohádku Mrazík, kde předvedli své herecké, pěvecké i taneční umění.
Jsme šťastní, že jsme byli odměněni obrovským potleskem a nadšenými ohlasy. Naše náročné zkoušky a trénování se setkaly s úspěchem, což pro nás byla ta největší a nejsladší odměna. Obsazení rolí, kulisy, kostýmy i hudba…to vše jsme vybírali velmi pečlivě. A že si děti, p.učitelky i rodiče dali opravdu záležet! Myslím, že to, že nás divadlo opravdu pohltilo a začalo bavit, se odrazilo i na našem představení. Atmosféra byla výborná.
Posuďte sami!