VÝCHOVNÝ KONCERT

V pátek 20. března 2015 se ve víceúčelovém sále konal výchovný koncert pro děti z MŠ a žáky ZŠ v Pozlovicích, a to v podání hudební skupiny MARBO. Pestrý repertoár hudební skupiny nám umožnil procvičit si známé písně, při kterých se děti měly možnost pohybově projevit. Do koncertu bylo zařazeno i několik nových písniček pro děti z vlastní tvorby kapely, které jsme se mohli všichni naučit. Velmi dobrou atmosféru akce podtrhly použité světelné efekty a kvalitní zvuk.

Děti odcházely spokojené a lze konstatovat, že se vystoupení líbilo nejenom jim, ale také všem přítomným v sále. Věříme, že se s touto hudební skupinou setkáme i v budoucnu na některé z našich kulturních nebo společenských akcích.

FOTO                                                                                                       Mgr. Ivana Dědková