DEN MATEK

Ve čtvrtek 7. května 2015 se ve víceúčelovém sále městyse konala oslava ke svátku DNE MATEK, kterou organizovala naše škola. Děti svým maminkám zarecitovaly, zazpívaly, zatancovaly a zahrály muzikál ČERVENÁ KARKULKA.

Vystoupení mělo mezi rodiči velký ohlas. Děti i přesto, že měly trému, svá vystoupení zvládly na výbornou a připravily tak všem přítomným velmi příjemné odpoledne. O ozvučení a o doprovod na harmoniku se postaral Víťa Miškařík.

Chtěli bychom tímto poděkovat všem dětem za snahu a za skvělé výkony, rodičům za pomoc při zajišťování kostýmů pro naše malé herce a za pomoc při organizování akce. Našemu zvukaři patří velký dík za ozvučení a za hudební doprovod.

Dík patří samozřejmě také pedagogickým pracovníkům, kteří se podíleli na přípravě oslavy významného dne pro všechny maminky.

FOTO                                                                                                       Mgr. Ivana Dědková