ZAHÁJENÍ ŠKOLNÍHO ROKU 2015/2016

701-titleŠkolní rok 2015/2016 společně zahájíme v úterý 1. září 2015 v 8.00 hod. v prostorách hudebny ZŠ Pozlovice. Nové prvňáčky přivítáme krátkým programem v podání žáků páté třídy. Po slavnostním zahájení se žáci přesunou do tříd, kde se seznámí s třídními učiteli a získají základní informace. Zahajovací den pro žáky skončí během druhé vyučovací hodiny. Přezůvky s sebou.Běžný provoz základní školy, školní družiny a školní jídelny pro žáky školy bude zahájen ve středu 2. září. Všichni žáci budou mít ve středu 4 vyučovací hodiny. Žáci si přinesou aktovky na učebnice, vyučování proběhne formou třídních hodin. Od čtvrtku 3. září bude výuka probíhat dle rozvrhu hodin, v pátek 4. září proběhne branný den.

Mgr. Přemysl Janeček