JAZYKOVÝ KURZ

vyvaJazykové studio VYVA Uherský Brod nabízí v Základní škole Pozlovice výuku anglického jazyka pro dospělé začátečníky a mírně pokročilé. Vzdělávání bude probíhat každé pondělí v čase 16.00 – 17.30 hod. (1 lekce = 2 x 45 minut) od října 2015 do května 2016 (30 lekcí). Ukončení kurzu proběhne závěrečným testem/ústní zkouškou a každý účastník obdrží osvědčení o úspěšném absolvování. Cena kurzu je 4.000 Kč za účastníka (1 lekce – 2 x 45 minut = cca 130 Kč). Výukové materiály budou dohodnuty s lektorkou Mgr. Martinou Lančaričovou při zahájení vzdělávání. Z důvodu efektivity vzdělávání je kapacita skupiny omezena na 10 účastníků. V případě velkého zájmu budou studenti rozdělení do dvou skupin – začátečníci, mírně pokročílí.

Chcete se vzdělávat? Pište na: reditel@zspozlovice.cz