ATLETICKÝ TROJBOJ

Tři disciplíny čekaly na mladé atlety v krásném prostředí atletického hřiště u základní školy v Luhačovicích. Závodilo se v běhu na 50 m, skoku dalekém a běhu na 400 m. Naši školu reprezentovali ze IV. třídy Linda Hamšíková a Dan Krajča, z V. třídy to byla Martina Tomášková a Filip Kaniok. Individuální úspěch zaznamenala Martina Tomášková, která byla na trati na 400 m nejrychlejší ze všech děvčat. V hodnocení týmů skončili čtvrťáci na pátém místě a páťákům se díky jejich kvalitním výkonům podařilo celý trojboj vyhrát! Všem čtyřem závodníkům děkujeme za výbornou reprezentaci naší školy!

FOTO                                                                                                    Mgr. Přemysl Janeček