DEN MATEK

V pátek 6. května se víceúčelový sál v Pozlovicích zaplnil zejména našimi maminkami, které mohly spolu se svými blízkými zhlédnout vystoupení svých dětí k jejich svátku.

Pestrý program, který moderovali sami žáci, byl sestaven z písní, básní, tanečků a scének. Vrcholem bylo vystoupení dětí v operetce Zděňka Svěráka „Budulínek“. Výkony všech účastníků byly odměněny vždy bouřlivým potleskem a důkazem, že svoje role naši malí herci zvládli, byly slzy radosti v očích nejednoho diváka…

Naše poděkování patří všem, kteří se na přípravě podíleli. Výkony účinkujících, velká návštěva rodičů a rodinných příslušníků, vystoupení hostů ze ZUŠ Luhačovice a skvělé ozvučení celé akce vytvořily krásnou atmosféru oslavy svátku našich maminek. Věříme, že další akce, které naše škola připraví, budou pro všechny důkazem, že naši žáci jsou jedním slovem skvělí.