ZŠ POZLOVICE SLAVÍ 120 LET

120_skola_Pozlovice (18)

Dnes už je to 120 let co se stavět začala, tahle naše krásná škola, kde se učí od mala….

Těmito slovy začaly oslavy 120. výročí založení naší školy. Nedělní program, který byl složen z básní, písní, scének a tanečků ukázal průřez činnosti v naší škole. V Multifunkčním centru městyse Pozlovice bylo možné zhlédnout galerii, která nám připomněla historii školy, dále se zde nacházely výrobky našich žáků znázorňující jednotlivá roční období. Odpolední program, na kterém jsme přivítali také významné hosty, byl organizován ve spolupráci s folklorním souborem Leluja, ZUŠ  a DDM Luhačovice. Všichni účinkující předvedli skvělé výkony a věříme, že potěšili všechny, kteří se přišli pobavit. Na konci programu nás sice pozlobilo počasí, ale to už se mohli hosté i veřejnost schovat do školy, kterou jsme pro všechny zájemce nechali otevřenou až do večerních hodin. Velký dík patří všem vystupujícím, našemu „dvornímu“ zvukaři Vítkovi Miškaříkovi a všem, kteří se starali o občerstvení. Věříme, že důvodů k tomu, abychom prezentovali, co naše děti umí, bude více a už dnes se na ně těšíme.

FOTO, FOTO