BAREVNÝ DEN

123

V pátek 11. listopadu k nám přijel Martin na bílém koni. Nebylo tomu tak úplně, ale celá škola se proměnila do modro-bílé barvy. Celé vyučování bylo přizpůsobeno tématu SVATÝ MARTIN. Každý žák přispěl svým kostýmem a připraveným vystoupením k zimní a předvánoční atmosféře. Z každé třídy byli vybráni tři žáci, kteří pak svůj um předvedli před celou školou. Z první kategorie (1. – 3. ročník) se na 1. místě umístil Antonín Hřib, který nám krásně zahrál na housle. Na 2. místě byla Anna Marie Janíková s nádherným přednesem básně. 3. místo si vybojovala Štěpánka Škodová svým velmi kreativním a odvážným modelem i vystoupením.  V druhé kategorii (4. a 5. ročník) obsadily 1. místo žákyně Linda Hamšíková a Terezie Machů s krátkou scénkou. Na 2. místě se také umístila dvojice – Vanessa Jordánová a Benjamin Brokeš. 3. místo získal Šimon Mudrák, který nám předvedl krátkou ukázku juda.

Velká pochvala patří všem žákům, kteří se na tento den poctivě připravovali. Vítězům gratulujeme a těšíme se na další „barevný den“.