PLAVÁNÍ NA HOTELU VEGA

20161214_141906

Ve středu 14. 12. vyrazilo několik dětí školní družiny vstříc odpolednímu dobrodružství na Hotel Vega. Sotva jsme propluli mezi sněhovými vločkami, čekalo na nás vřelé přivítání od paní recepční. Nedočkavé děti hned vpluly do plavek a hurá do vody! Někteří zamířili do plaveckého bazénu, kde si zaházeli míčem, zkusili stojky, zaskákali do vody. Jiní pojali odpoledne spíše relaxačně, a tak odpočívali a nabírali nové síly ve vířivce. Po radovánkách ve vodě pro nás byla připravena výborná bublanina a džus na dočerpání sil na zpáteční cestu.

Tímto děkujeme panu řediteli Tomáši Voráčkovi za nabídku a možnost příjemně stráveného času! Budeme se těšit zase příště! :-)                                                  FOTO