POŽÁRNÍ OCHRANA OČIMA DĚTÍ – BESEDA VE ŠKOLNÍ DRUŽINĚ

IMG_0136 (640x480)

Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska vyhlásilo 43. ročník soutěže „POŽÁRNÍ OCHRANA OČIMA DĚTÍ“, do které jsme se letos zapojili. Jedná se o literární a výtvarnou soutěž a soutěž zpracovanou pomocí digitálních technologií.

V pondělí 6. 2. 2017 nás proto navštívila Ing. Eva Úlehlová – členka výkonného výboru SDH Pozlovice a preventistka v oboru požární ochrany. Pro děti měla připravenou prezentaci na téma „HASIČI.“ Ukázala nám, co vše obnáší práce hasičů, jakou používají techniku a vybavení. Nechyběly ani historické ukázky aut, oblečení a fotografie z hasičských zásahů.

A nám už teď zbývá jediné….výtvarně a literárně zpracovat získané poznatky a svou účastí v soutěži ukázat, jaké má naše škola šikovné a nadané děti.

Držte nám pěsti 😀                                                                                                    FOTO