Vítejte na nových stránkách ZŠ Pozlovice

Vítejte na nových webových stránkách Základní školy a Mateřské školy Pozlovice! K 1. 7. 2017 došlo v Pozlovicích ke sloučení základní školy a mateřské školy v jednu organizaci s názvem Základní škola a Mateřské škola Pozlovice. Z tohoto důvodu jsme se rozhodli vytvořit nový vzhled internetových stránek. Jelikož má základka i školka svou vlastní budovu, rozhodli jsme se ponechat každé škole oddělené samostatné internetové stránky. Stránky obou škol mají stejnou strukturu, ale stránky každé školy mají svou barvu. Daná barva školy (oranžová – MŠ; modrá – ZŠ) se shoduje i na nově vzniklém logu školy. Nové logo volili zaměstnanci i žáci školy. Nakonec vyhrálo logo se sovou, jakožto symbolem moudrosti. Nově jsme založili facebookový profil školy, takže i zde můžete sledovat, co se aktuálně děje ve škole. Snad se Vám naše nové stránky i logo budou líbit!