Mikuláš u nás ve škole

Rok utekl jako voda a opět nastal čas, kdy nezbední čerti opouští peklo, aby v doprovodu andělů a Mikuláše obešli svět a podívali se, kteří malí hříšníci mají nakročeno o pekla. Rohatí čerti, laskaví andělé a Mikuláš v úterý 5. prosince zavítali i do Mateřské a Základní školy v Pozlovicích. Prošli všechny třídy, ve kterých Mikuláš rozdával pochvalu hodným dětem a pokárání malým „raubířům“. Většina dětí neriskovala a připravila si pro tuto příležitost básničku nebo písničku a andělé je za ni odměnili sladkou nadílkou. Svou návštěvou Mikuláš poctil i místní obecní úřad. Ani tam nedostali nic zadarmo a své prohřešky museli vykoupit básničkou nebo písničkou. Jsme rádi, že vše dobře dopadlo a budeme se těšit na další setkání zase za rok.