|
[singlepic id=1032 w=320 h=240 float=left]V úterý 27.března 2012 proběhlo školní kolo pěvecké soutěže. Zástupci 1. – 5.třídy zazpívali lidovou písničku. Soutěžilo se ve dvou kategoriích: I.kategorie (1. – 3.třída), II.kategorie (4. – 5.třída). Vítězové obou kategorií budou naši školu reprezentovat 4.dubna 2012 na okrskovém kole v Luhačovicích. I.kategorie: František Petráš, Pavla Valášková, Gabriela Remešová (žákyním Karolíně Hřibové a Amálii Martincové bylo uděleno čestné uznání) II.kategorie: Marie Coufalíková, Helena Skovajsová, Barbora Nováková Všem výhercům gratulujeme a přejeme hodně úspěchů v okrskovém kole! 🙂 |