|
V úterý 6.března 2012 se uskuteční školní kolo recitační soutěže. Přednášet budou žáci 2. až 5. třídy.
Soutěž je rozdělena do dvou kategorií – do I. kategorie jsou zařazeni žáci 2. a 3. třídy, do II. kategorie žáci 4. a 5. třídy.
Žáci, kteří se předvedou jako nejlepší recitátoři, pojedou ve středu 7.března 2012 reprezentovat naši školu na okrskové kolo recitační soutěže do Luhačovic.
Účastníci okrskového kola: I.kategorie – Hasoňová Pavla, Štěpáníková Gabriela, II.kategorie – Zapletalová Sandra, Gergela Tomáš a Nováková Barbora.
Do okresního kola nepostoupil žádný žák naší školy, ale nezoufejme, třeba to vyjde příště. 🙂
|