Projekt „Přístaviště na Luhačovické přehradě“

Městys Pozlovice a město Rájecké Teplice jsou společně zapojeny do projektu „Přístaviště na Luhačovické přehradě“. Na jednom z výstupů projektu se také podílí ZŠ Pozlovice. Úkolem výstupu je zpracování výukového programu žáky 5.ročníků. V naší škole páťáci zpracovávají  informace o Rajeckých Teplicích, naopak žáci ZŠ Rajecké Teplice o Pozlovicích.

Za účelem předání materiálů a informací k projektu navštívili zástupci českého partnera Mgr. Jaroslav Hořák, Mgr. Marta Bílová a Ing. Bronislava Coufalíková     ZŠ Rajecké Teplice. Při příležitosti poutavé návštěvy měli všichni zúčastnění možnost prohlédnout si budovu školy a její okolí.

Na závěr příjemné návštěvy se partneři vzájemně dohodli,  že po realizaci bude uveřejněn v periodikách článek, ve kterém bude popsán průběh a výstup výukového programu. Dále se obě strany dohodly, že si vzájemně předají výsledky, které budou prezentovány u přeshraničního partnera.

Foto k nahlédnutí.