BRANNÝ ZÁVOD

První školní týden zakončíme branným dnem. V pátek 6. září 2013 se proběhneme kouty Pozlovic a trošku si zasoutěžíme.

S sebou: sportovní oblečení, svačinu, pití, popř. pláštěnku.

Učebnice si nebereme. 🙂   FOTO

Počasí nám přálo, žáci byli spokojení, proto můžeme říct, že branný závod se nám vydařil. Žáci si prověřili svou orientaci a pozornost, protože během celého závodu museli sledovat trasu vyznačenou pomocí fáborek. Ne všem se to však úplně dařilo, ale do cíle doběhli všichni. Během závodu se žáci zastavovali na jednotlivých stanovištích a plnili úkoly z různých oblastí – zdravověda, střelba na terč, orientace na mapě a „poznávačka“ rostlin. Závodilo celkem 12 družstev po třech žácích ze 3. až 5. třídy. Cenu si odnesli tři nejlepší družstva: 1. místoKaniok F., Mejzr Š., Tomala J., , 2. místoMáčalík D., Pinďák R., Vráblík J., 3. místo – Štěpáníková G., Kubíček D., Petráš F.

1. a 2.třída měla brannou vycházku plnou zábavných her.