ŠKOLSKÝ POHÁR ČESKÉ POJIŠŤOVNY VE FLORBALE

Ve čtvrtek 14.11.2013 se družstvo naší školy zúčastnilo okresního kola Školského poháru České pojišťovny ve florbale v Otrokovicích. Na turnaji startovalo celkem 12 týmů, které byly rozděleny do 3 skupin. Náš tým dokázal vyhrát svou skupinu bez zaváhání a se ziskem 9 bodů postoupil mezi 3 nejlepší celky. V další části turnaje se klukům už tolik nedařilo a oba další zápasy se silnými týmy ze Zlína a Otrokovic prohráli.

Celkově tedy družstvo naší školy skončilo na výborném 3. místě. Všem našim zúčastněným žákům gratulujeme a děkujeme za skvělou reprezentaci naší školy!!!

Naši školu reprezentovali: Kraus Ondřej, Pinďák Radim, Miklas Martin, Stolařík Václav, Zemek David, Boráň Jan, Máčalík David, Novák Petr

Mgr. Přemysl Janeček, ředitel školy