TURNAJ V MIKULÁŠSKÉ VYBÍJENÉ

Ve čtvrtek 5. prosince 2013 uspořádala ZŠ Luhačovice turnaj v „Mikulášské vybíjené“. Smíšené družstvo ZŠ Pozlovice ve složení Gabriela Štěpáníková, Pavla Valášková, Klára Jakůbková, Dalibor Holub, Štěpán Mejzr, Petr Novák, Jan Boráň, David Zemek a kapitán Václav Stolařík si po strhujícím výkonu zaslouženě vybojovalo druhé místo, hned za vítězným domácím týmem.

Turnaje se zúčastnilo celkem pět základních škol, hrálo se systémem každý s každým.Družstvo pozlovické školy prohrálo pouze jednou, a to v utkání se ZŠ Luhačovice. Obětavou hrou a bojovným srdcem přispěli všichni jmenovaní ke krásnému umístění a důstojné reprezentaci nejen naší školy, ale i městyse Pozlovice.

Všem reprezentantům vyslovujeme obdiv a velký dík za odvedené výkony.               FOTO                                                                                         PhDr. Ladislav Slámečka