|
[singlepic id=3780 w=320 h=240 float=left] Naši žáci odehráli další turnaj ve florbale. Tentokrát v sobotu 23. listopadu 2013 ve sportovní hale v Luhačovicích, kde si zkusili zahrát na velkém hřišti s mantinely. Na turnaji startovalo 6 družstev. ZŠ Pozlovice skončila na 4. místě. Individuální ocenění získal Radim Pinďák, který byl zvolen nejlepším hráčem celého turnaje. FOTO Mgr. Přemysl Janeček, ředitel školy |