PĚVECKÁ SOUTĚŽ

Dne 30. dubna 2015 proběhla na  naší škole pěvecká soutěž. Všichni žáci se sešli v hudebně školy, aby podpořili své kamarády. Na úvod všechny přítomné přivítal pan ředitel, soutěžícím popřál hodně štěstí  a pak už děti jen tiše poslouchaly, jak jejich spolužáci krásně zpívají. Porota to neměla snadné. Všichni soutěžící předvedli pěkný výkon a bylo velmi těžké vybrat ty nejlepší zpěváky. Na závěr soutěžního klání jsme si všichni společně zazpívali známé pohádkové písničky.

Vítězové se zúčastní okrskového kola pěvecké soutěže dne  6. května 2015 v Luhačovicích.

• I. věkové kategorie (žáci 2. – 3. ročníků základních škol): Kateřina Martincová, Vanesa Gergelová
  • II. věková kategorie (žáci 4. – 5. ročníků základních škol): Jan Vráblík, Miroslav Nakládal, David Máčalík

Přejeme jim hodně štěstí při reprezentaci naší školy.

FOTO                                                                                                       Mgr. Ivana Dědková