MUZIKOTERAPIE VE ŠKOLNÍ DRUŽINĚ 3. – 5. TŘÍDA

V úterý 29. 9. se děti ze 3. – 5. třídy ocitly na australském kontinentě. Paní animátorka Mgr. Radka Hanusová si pro nás opět připravila zajímavé aktivity s netradičními hudebními nástroji. Nejvíce všechny zaujal nástroj zvaný „DIDGERIDOO.“ Poté, co jsme si vyzkoušeli zahrát na žáby, kočky a prasátka, obdrželi jsme pozvání na africkou oslavu. Hlavní oslavenec si se všemi zatancoval za zvuku afrických bubnů. Celé naše společné setkání bylo završeno odpočinkem při příjemném znění dalšího z nástrojů.

Tímto bychom rádi poděkovali Mgr. Radce Hanusové za příjemně a poutavě strávené odpoledne. 😀

FOTO                                                                                                                 Pavla Mitášová