RECITAČNÍ SOUTĚŽ

ŠKOLNÍ KOLO

Čtvrteční dopoledne 18. února se neslo v duchu recitace. Vybraní žáci všech tříd recitovali své básničky ve školním kole recitační soutěže. Výběr těch nejlepších byl opravdu náročný, protože se všichni recitující pilně připravovali. Nakonec jsme ale vybrali z každé třídy tři nejlepší recitátory. V okrskovém kole naši školu reprezentovali žáci 2. – 5. třídy: Dominik Rajznauer, Filip Podloucký, Linda Hamšíková a Jáchym Hanák.

OKRSKOVÉ KOLO

V pondělí 22. 2. 2016 se 4 žáci naší školy zúčastnili Okrskového kola v recitační soutěži. Celá soutěž se již tradičně konala v Městské knihovně v Luhačovicích. Konkurence byla opravdu velká. Mimo dětí z Pozlovic se také účastnili žáci ze Základních škol: Biskupice, Hřivínův Újezd, Sehradice, Luhačovice, Slopné a Dolní Lhota. V mladší kategorii, i přes velmi silné soupeře, se Dominik Rajznauer, žák z 2. třídy, umístnil na krásném 2. místě, čímž si zajistil postup do okresního kola, které se bude konat v březnu v Napajedlích. Mimořádnou cenu poroty, za výborný přednes obtížné básně, si zasloužil Jáchym Hanák, žák 5. třídy. Filipovi Podlouckému ze 3. třídy a Lindě Hamšíkové ze 4. třídy děkujeme za vzornou reprezentaci naší školy.