|
[singlepic id=3851 w=320 h=240 float=left] FOTO V pátek 6.prosince 2013 navštívili naši školu Mikuláš společně s anděly a čerty. Každý žák dostal malou sladkou odměnu, ale musel si ji zasloužit. Mikuláš chtěl slyšet nějakou básničku nebo písničku. Zlobivé děti si čerti málem odnesli do pekla. |