|
[singlepic id=4367 w=320 h=240 float=left] Dnes odpoledně proběhlo v naší škole tvořivé odpoledne s jarní a velikonoční tématikou. Dospělí i děti měli možnost vyrobit si zajíčka, kuřátko, květinku nebo také ovečku. Všichni jsme poodhalili tajemství odškrabávaných vajíček a dalších technik při výrobě kraslic. |