vystoupení ke dnu matek

Čtvrtek 17. května byl pro žáky naší školy dnem, kdy zúročili svoji náročnou přípravu programu, který věnovali maminkám k jejich svátku. Ve víceúčelovém sále městyse bylo zaplněno každé místečko a všichni přítomní očekávali, co se bude tentokrát odehrávat.
V programu postupně vystoupili žáci všech ročníků a divákům prezentovali písně, básničky, taneční vystoupení i scénky. Tradičním vrcholem celého odpoledne bylo vystoupení dětí v muzikálu Zdeňka Svěráka „O dvanácti měsíčkách“. Výkony všech účastníků byly průběžně odměňovány bouřlivým potleskem a v očích nejednoho diváka se zaleskla slza radosti i dojetí.
Organizace, příprava kostýmů, secvičení a technické zajištění celé akce bylo pro všechny účastníky velmi náročné, a tak bychom touto cestou chtěli vyslovit poděkování všem, kteří se na přípravě akce podíleli, a to především žákům, z nichž někteří podávali téměř profesionální výkony, rodičům, pedagogickým pracovníkům a v neposlední řadě také zvukaři Vítkovi Miškaříkovi.
Jejich zásluhou byla v sále skvělá atmosféra a oslavy svátku našich maminek si užili všichni přítomní.