Plavecké závody

Medailové žně, jaké se podařily v plaveckém bazénu naposledy Michaelu Phelpsovi, předvedli naši žáci na závodech v plaveckém přeboru škol v Luhačovicích. Žáci soutěžili ve štafetách 3 x 25 m a 3 x 50 m volným způsobem. Štafetě páťáků a čtvrťáků se podařilo porazit všechny ostatní týmy své kategorie a dále třeťáci a druháci obsadili shodně druhá místa. Díky těmto výsledkům obsadili naši žáci v celkovém hodnocení škol 1. místo! V individuálních závodech jsme získali 3 zlaté medaile: F. Podloucký, M. Máčalík, B. Rajznauerová, dále 5 stříbrných medailí: S. Michálková, D. Rajznauer, F. Coufalík, K. Tůmová, M. Matyáš a 2 bronzové medaile: P. Bednaříková, T. Bednařík.

Všem našim žákům patří velké uznání za předvedené výkony a poděkování za vzornou reprezentaci školy.