Zahájení nového školního roku 2020/2021

Školní rok 2020/2021 začne v úterý 1. září 2020 v 8.00 hod. Vzhledem k epidemiologické situaci NEZAHÁJÍME letošní rok všichni dohromady ve společné třídě. Ale žáci se po přezutí přesunou do svých tříd, kde je přivítají třídní učitelky a předají jim základní informace. Nové prvňáčky i s jejich rodiči přivítáme v prostorách jejich třídy v přízemí budovy.

Zahajovací den pro žáky skončí během druhé vyučovací hodiny (cca 9:15).

Pro II. – V. třídu platí pro první školní den: přezůvky s sebou, bez aktovek.

Pro prvňáčky je to 1. září opačně: bez přezůvek a s aktovkou.

Běžný provoz základní školy, školní družiny a školní jídelny pro žáky školy bude zahájen ve středu 2. září. Žáci I. a II. třídy budou mít od středy do pátku 4 vyučovací hodiny, žáci III., IV. a V. třídy budou mít 5 vyučovacích hodin. Žáci si ve středu přinesou aktovky na učebnice, vyučování proběhne formou třídních hodin. Provoz školní družiny (ranní  i odpolední) bude během září přesunut do prostor budovy základní školy.

Další informace k začátku a průběhu školního roku sdělí rodičům třídní učitelé emailem v týdnu od 24. – 28. 8. 2020