TALENTMÁNIE ZŠ POZLOVICE

„Pozor! Hledáme největší talent  ZŠ Pozlovice 2010!“  zněla výzva pro všechny talentované děti naší školy.  Do třídních kol semifinále – se přihlásilo spoustu šikovných žáčků, ze kterých spolužáci a třídní učitelé vybírali ty opravdu „nejlepší“ do velkého finále. To se konalo dne 21.12.2010 v tělocvičně, a to s mikrofony, ozvučením a nezávislou porotou. Kouzelníci, zpěváci, tanečnice, spisovatelé, gymnasté, malí virtuosové a mnoho dalších podařených čísel hodnotili žáci celé školy a naše čtyřčlenná porota. A jaké bylo konečné pořadí?

1.místo – Petráš František  1.tř.                

2.místo – Gergela   Tomáš   3.tř.                                                                              

3.místo – Kraus Ondřej        2.tř.            

Cena diváků  – Kraus Ondřej   2.tř.

Děkujeme dětem za dopoledne plné zážitků a napětí. Všech dvacet vystoupení  se nám opravdu velmi líbilo , bylo vidět,  že se všichni pilně připravovali. Už nyní se těšíme na příští – II.ročník Talentmánie!  

foto zde☺