VÁNOČNÍ POSEZENÍ U STROMEČKU

Zpěv koled, poslech vánočních písní, vůně cukroví a očekávání dárečkůAno, pravá vánoční nálada zavítala naplno do všech tříd naší školy. Poslední den před vánočními prázdninami 22.12.2010 si učitelé s dětmi uspořádali vlastní „školní Štědrý den“. A vzali jsme to zodpovědně.  Zvířátkům v lese jsme ozdobili stromeček ořechy, mrkví, jablíčky… Uspořádali jsme také soutěž o nejkrásnější výtvor ze sněhu. Ve třídě jsme si prostřeli slavnostní tabuli, na kterou přišly mňamky z našich domovů. U svíček a dětského sektu jsme si vyprávěli o zvycích a tradicích z dob minulých a hned si některé z nich vyzkoušeli. Konečně nastala chvíle nejočekávanější. Zvoní zvoneček a rozzářené oči dětí směřují ke stromečku. A že byl Ježíšek štědrý! Stavebnice, magnetické hry, kostky, provlékačky, náramky a neviditelná pera, skákací míčky a spoustu dalších. Děkujeme!  Dárečky si nadělovaly také děti navzájem, to bylo překvapení. Myslím, že se poslední předvánoční den ve škole vydařil a všem nám spolu bylo velmi dobře.  Šťastné a veselé Vánoce všem ze srdce přeje kolektiv žáků a učitelů ZŠ Pozlovice.

foto zde☺